УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
33 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 30/10/2020 рокус.Ворошилівка
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) гр. Чорної М.І.

Розглянувши заяву гр. Чорної Марії Іванівни та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) погоджену у відповідності до вимог діючого законодавства, керуючись ст.. ст. 26,33 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні », ст..ст.12,91,120,121,125,126 Земельного кодексу України, ст.ст.19,55 Закону України « Про землеустрій », Закону України ‘‘ Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень ‘‘, сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення

( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), яка розташована на території Ворошилівської сільської  ради, с. Ворошилівка , вул.ххххх  площею – 0,0600 га .

  1. Передати гр. Чорній Марії Іванівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку на території Ворошилівської сільської  ради, с. Ворошилівка , вул. хххххх  площею – 0,0600 га   в  т. ч. :

– земельна  ділянка кадастровий номер 0524581800:02:ххххх:ххххх для ведення особистого селянського господарства  площею – 0,0600 га с. Ворошилівка,  вул. ххххх .

  1. Власнику земельної ділянки :

–  дотримуватись прав і обов‘язків відповідно до ст..ст.90, 91 Земельного кодексу України .

  1.     Попередити розробника документацій із землеустрою про те, що згідно ст.. 28 Закону України ” Про землеустрій ” він несе  відповідно  до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених  цією документацією .

5.Землевпорядній організації винести земельну ділянку в натурі ( на місцевості ) межовими знаками  встановленого зразка, відповідно до Наказу Держкомзему України від 18.05.2010 року № 376 .

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно – кадастрову документацію.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  регулювання земельних відносин, охорони  навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів  ( Ковалишен  С.В.) .

Сільський голова Ліщишин В.В.

Додатки :