УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
33 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 11/11/2020 рокус.Ворошилівка
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства с. Ворошилівка Ворошилівської сільської ради Тиврівського району Вінницької області гр. Сірик О.Т.

Розглянувши заяву гр. Сірик Олександра Томашовича та представлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства с. Ворошилівка Ворошилівської сільської ради Тиврівського району Вінницької області, враховуючи позитивні висновки установ і організацій, що здійснюють контроль за використанням та охороною земель, відповідно до ст.ст. 26,33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні " ст.ст.12,19,78,80,81,91,116,118,121,126 Земельного Кодексу України, ст. 19, 20, 22, 25, 50 Закону України „ Про землеустрій ”,Закону України ‘‘ Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень ‘‘, сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект  землеустрою, щодо відведення земельної   ділянки

у власність для ведення особистого селянського господарства с. Ворошилівка Ворошилівської сільської ради Тиврівського району Вінницької області  загальною площею – 1,5000 га .

  1. Передати гр. Сірику Олександру Томашовичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку кадастровий номер хххххххххх:хх:ххх:хххх площею – 1,5000 га с. Ворошилівка Ворошилівської сільської ради Тиврівського району Вінницької області .
  2. 3. Попередити розробника документації із землеустрою про те, що згідно ст.. 28 Закону України ” Про землеустрій ” він несе відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
  3. Землевпорядній організації винести земельні ділянки в натурі ( на місцевості ) межовими знаками встановленого зразка, відповідно до Наказу Держкомзему України від 18.05.2010 року № 376 .
  4. Власнику земельної ділянки виконувати обов’язки землекористувача відповідно до ст.ст. 90, 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів ( Ковалишен

С.В. ) .

 

 

 

 

Сільський голова Ліщишин В.В.

Додатки :