УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
33 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 17/11/2020 рокус.Ворошилівка
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

Відповідно ст.cт. 26, 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 12,81,118,121,125,126 Земельного кодексу України, ст.. ст.. 19,20,56 Закону України ‘‘ Про землеустрій ‘‘, розглянувши та обговоривши заяви гр. гр. Сеник І.В., Шутак П.О. з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл гр. Сеник Ірині Вікторівні  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність с. Ворошилівка вул. хххх, орієнтовною площею – 0,4000 га в т. ч. :

–  для ведення особистого селянського господарства – 0,4000 га  с. Ворошилівка вул.хххх ;

1.1.Надати дозвіл гр. Шутак Петру Олександровичу  на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність с. Маянів вул. хххх, орієнтовною площею – 0,5000 га в т. ч. :

–  для ведення особистого селянського господарства – 0,5000 га  с. Маянів вул. хххх .

  1. Гр. гр. Сеник І.В., Шутак П.О. :

– в строки передбачені законодавством виготовити та погодити у встановленому порядку проект землеустрою та представити на розгляд чергової сесії сільської ради;

–  приступити до користування земельними ділянками  після встановлення меж в натурі  ( на місцевості ), одержання документа, що посвідчує право  на неї, та його державній реєстрації .

  1. Попередити гр. гр. Сеник І.В.,Шутак П.О. та розробника документації із землеустрою про те, що вони несуть відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів які містить дана документація.
  2. 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів      ( Ковалишен

С.В. ) .

Сільський голова Ліщишин В.В.

Додатки :