УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
25 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 26/06/2019 року№480с.Ворошилівка
Про внесення змін до договору оренди землі

Відповідно до ст.ст. 274,288 Податкового кодексу України,ст.26 закону України « Про місцеве самоврядування в Україні » ст.33 Закону України « По оренду землі », ст. 93,ст.124 Земельного кодексу України , враховуючи витяг про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, заяву Голюка Віталія Івановича, сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Внести зміни до договору оренди землі № 4 укладеного 05.05.2014 року між Ворошилівською сільською радою та Голюком  Віталієм Івановичем шляхом укладення додаткової угоди про внесення змін до договору оренди землі ( державна реєстрація  10.06.2014 року №******** ), а саме :

– внести зміни до п.5.Договору та викласти його в наступній редакції :

« 5. Нормативна грошова оцінка земельної ділянки згідно витягу про нормативну грошову  оцінку земельної ділянки становить  :

кадастровий номер **********:**:***:**** – 10,556 грн » ;

  1. Внести зміни до п.9.Договору та викласти його в наступній редакції :

« 9. Орендна плата складає 12% суми нормативної  грошової оцінки земельної ділянки згідно витягу про нормативну грошову оцінку земельної ділянки , що складає 1266,72 грн в рік і сплачується в грошовій формі шляхом  перерахунку коштів на рахунок Орендодавця  за оренду земель ».

  1.  Доручити сільському голові Ліщишину В.В. укласти від імені сільської ради додаткову угоду до договору оренди землі згідно даного рішення .
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів ( Ковалишен С.В. ) .

Сільський голова Ліщишин В.В.