УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
32 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 30/10/2020 рокус.Ворошилівка
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка )

Розглянувши заяву гр. Полугар Інни Павлівни та представлений проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка ) , враховуючи позитивні висновки установ і організацій, що здійснюють контроль за використанням та охороною земель, відповідно до ст.ст. 26,33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні ст.ст.12,19,78,80,81,91,116,118,121,126 Земельного Кодексу України, ст. 19, 20,22, 25, 50 Закону України „ Про землеустрій ”,Закону України ‘‘ Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень ‘‘, сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити проект  землеустрою, щодо відведення земельної   ділянки

у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка ), яка розташована на території Ворошилівської сільської  ради, с. Ворошилівка, вул. хххх  площею – 0,0800 га .

  1. Передати гр. Полугар Інні Павлівні безоплатно у приватну власність земельну ділянку кадастровий номер 0524581800:02:хххх:хххх площею – 0,0800 га  на території Ворошилівської сільської  ради,   с. Ворошилівка , вул. хххх  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд ( присадибна ділянка ) .
  2. 3. Попередити розробника документації із землеустрою про те, що згідно ст.. 28 Закону України ” Про землеустрій ” він несе відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
  3. Землевпорядній організації винести земельні ділянки в натурі ( на місцевості ) межовими знаками встановленого зразка, відповідно до Наказу Держкомзему України від 18.05.2010 року № 376 .
  4. Власнику земельної ділянки виконувати обов’язки землекористувача відповідно до ст.ст. 90, 91 Земельного кодексу України.
  5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів ( Ковалишен

С.В. ) .

Сільський голова Ліщишин В.В.

Додатки :