УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
16 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 27/04/2018 року№308с. Ворошилівка
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) гр. Грищенко М.В.

Розглянувши заяву гр. Грищенко М.В. та технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) погоджену у відповідності до вимог діючого законодавства, керуючись ст.. ст. 26,33 Закону України     « Про місцеве самоврядування в Україні », ст.ст.12,91,120,125,126 Земельного кодексу України, ст.ст.19,55 Закону України « Про землеустрій », Закону України ‘‘ Про реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень ‘‘, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою, щодо встановлення( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), яка розташована на території Ворошилівської сільської  ради  в с. Ворошилівка по вул. Ххххххх,х загальною площею – 0,3150 га .

2.Передати гр. Грищенку Михайлу Васильовичу безоплатно у приватну власність земельну ділянку на території Ворошилівської сільської  ради  в межах населеного пункту с. Ворошилівка по вул. Ххххххх,х загальною площею – 0,3150 га   в т. ч. :

– земельна ділянка кадастровий номер *********:**:***:**** для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд  площею – 0,2500 га с. Ворошилівка по вул. Хххххх, х ;

–  земельна ділянка  кадастровий номер *********:**:***:**** для ведення особистого селянського господарства площею – 0,0650 га  с. Ворошилівка по вул. Ххххххххххх,х.

3.Власнику земельної ділянки :

–  дотримуватись прав і обов‘язків відповідно до ст.ст.90, 91 Земельного кодексу України .

4.Попередити розробника документацій із землеустрою про те, що згідно ст.. 28 Закону України ” Про землеустрій ” він несе  відповідно  до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених  цією документацією .

5.Землевпорядній організації винести земельні ділянки в натурі ( на місцевості ) межовими знаками  встановленого зразка, відповідно до Наказу Держкомзему України від 18.05.2010 року № 376 .

6.Землевпоряднику сільської ради внести відповідні зміни в земельно – кадастрову документацію.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань  регулювання земельних відносин, охорони  навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів  ( Ковалишен  С.В.) .

Сільський голова В.В.Ліщишин