УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
18 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/09/2018 року№365с.Ворошилівка
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кулібабі Г.Ф.

Відповідно ст.cт. 26, 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 12,81,118,121,125,126 Земельного кодексу України, ст.. ст.. 19,20,56 Закону України ‘‘ Про землеустрій ‘‘, розглянувши та обговоривши заяву гр. Кулібаби Г.Ф. з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, орієнтовною площею – 0,5930 га в с. Ворошилівка по вул.Х.Ххххх,х сільська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл гр. Кулібабі Галині Федорівні на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  в с. Ворошилівка по вул. Х.Хххх,х орієнтовною площею – 0,5930 га в т. ч.:

–  для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд – 0,25 га ;

–    для ведення особистого селянського господарства – 0,3430 га.

2. Гр. Кулібабі Галині Федорівні :

–    в строки передбачені законодавством виготовити та погодити у встановленому порядку проект землеустрою та представити на розгляд чергової сесії сільської ради;

–  приступити до користування земельною ділянкою  після встановлення меж в натурі  ( на місцевості ), одержання документа, що посвідчує право  на неї, та його державній реєстрації .

3.Попередити гр. Кулібабу Г.Ф. та розробника  документації із землеустрою про те, що вони несуть відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів які містить дана документація.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів  ( Ковалишен С.В. ) .                 

Сільський голова Ліщишин В.В.