УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
18 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/09/2018 року№379с.Ворошилівка
Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сотник А.С.

Відповідно ст.cт. 26, 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. ст. 12,81,118,121,125,126 Земельного кодексу України, ст.. ст.. 19,20,56 Закону України ‘‘ Про землеустрій ‘‘, розглянувши та обговоривши заяву гр. Сотник А.С. з проханням надати дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність, рієнтовною площею – 0,1200 га в с. Ворошилівка по вул. Х. Хххххх, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл гр. Сотник Аліні Сергіївні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  в с. Ворошилівка по вул.Х.Ххххх, орієнтовною площею – 0,1200 га  для ведення особистого селянського господарства.

2.Гр. Сотник Аліні Сергіївні :

– в строки передбачені законодавством виготовити та погодити у встановленому порядку проект землеустрою та представити на розгляд чергової сесії сільської ради;

– приступити до користування земельною ділянкою  після встановлення меж в натурі  ( на місцевості ), одержання документа, що посвідчує право  на неї, та його державній реєстрації .

3.Попередити гр. Сотник А.С. та розробника  документації із землеустрою про те, що вони несуть відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів які містить дана документація.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів  ( Ковалишен С.В. ) .                 

Сільський голова Ліщишин В.В.