УКРАЇНА
Ворошилівська сільська рада
Тиврівського району
Вінницької області
18 СЕСІЯ 7 СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ
від 25/09/2018 року№381с.Ворошилівка
Про розгляд заяви гр. Яковенко І.В.

Відповідно ст.cт. 26, 33 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.ст. 12,81,118,121,125,126 Земельного кодексу України, ст.. ст.. 19,20,56 Закону України ‘‘ Про землеустрій ‘‘, розглянувши заяву гр. Яковенко І.В. , сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл гр. гр. Польовій Оксані Вікторівні, Ямковій Надії Іванівні, Шпилюк Миколі Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості )  площею – 0,2200 га  на території Ворошилівської сільської  ради  в межах населеного пункту с.Ворошилівка по вул. Хххххххх, хв т. ч.  :

– для будівництва і обслуговування жилого будинку , господарських будівель і споруд – 0,2200 га .

2.Гр. гр. Польовій О.В., Ямковій Н.І., Шпилюк М.М. впродовж одного місяця з дати отримання даного рішення замовити розробку технічної документації із землеустрою в організації, що мають відповідну ліцензію та подати її на розгляд та затвердження до Ворошилівської сільської ради.

3.Попередити вищезазначених громадян та розробників документації із землеустрою про те, що вони несуть відповідальність за достовірність, якість та безпеку заходів які містить дана документація.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього природного середовища та благоустрою населених пунктів  ( Ковалишен С.В. ) .

Сільський голова Ліщишин В.В.