Святкові заходи до дня захисту дітей у Ворошилівській громаді

04.06.2019

       1 червня весь світ відзначає свято радості, безтурботності і  любові, – День захисту дітей. Не залишилася осторонь і Ворошилівська сільська рада, яку очолює сільський голова Ліщишин Василь Володимирович. Спільними зусиллями сільської ради, вчителів Ворошилівської СЗШ І-ІІІ ст., та небайдужих жителів села на шкільному стадіоні було організоване яскраве свято з конкурсами, концертною програмою та пригощаннями. Для головних гостей, діток, що прибули сюди не лише із Ворошилівки, а й Маянова, Борскова, Рижавки, приємним сюрпризом були безкоштовні атракціони: надувна гірка, батут та гірка для діток молодшого дошкільного віку. Оренду вказаних атракціонів оплачено за кошти Ворошилівської сільської ради. Також ще з самого ранку тут було розміщено польову кухню, в якій готувалася смачнюща юшка під керівництвом незмінного майстра своєї справи – Бродовського С.О.. Вправними асистентами йому стали Бродовська В.В, що приготувала поживні бутерброди для дітвори, якими вони ласували в коротких перервах між активним відпочинком і участю в конкурсах, та фельдшер с.Ворошилівка Кулібаба Г.І., яка не тільки чергувала як мед.працівник, а й пригощала гостей ароматною юшкою.

      Веселу естафету для дітей організував вчитель фізкультури Ворошилівської СЗШ І-ІІІ ст. Чорний А.В., яка пройшла в радісній атмосфері та завершилася веселим сміхом під його вердикт «перемогла дружба». Для всіх учасників змагання сільська рада закупила солодкі призи.

       Яскравим доповненням свята став концерт, представлений Ворошилівською СЗШ (Тихоненко Т.І.), Веселі, запальні і ліричні пісні принесли в святкову програму нотку єднання і під музичним супроводом Репінського Назара лунали дзвінко і гучно на радість кожного, хто прийшов у дружному колі односельців відзначити День захисту дітей.