Святкування Дня захисту дітей 1 червня 2018 року

24.05.2018

    «В цей перший літній день по всій землі

  День захисту дітей святкують люди»

Під таким гаслом 1 червня у Ворошилівці відбулося святкування Міжнародного дня захисту дітей. Змістовне, цікаве та веселе дійство проходило на спортивних майданчиках та футбольному полі Ворошилівської ЗОШ 1-2 ст. (директор Долинний С.Г.).

кульки

ініціаторами та організаторами чудового свята виступили Ворошилівська сільська рада (очільник Ліщишин В.В.) та Ворошилівський сільський клуб(завідуюча Шутак Л.В.).Бухгалтер сільської ради енергійна Бродовська Валентина заслуговує на окрему подяку – завдяки її турботі всіх присутніх дітей та молодь пригощали смачними бутербродами, чаєм та газованою водою. До цього доклали свої умілі руки Луцкова Світлана, Собканюк Світлана та Шишло Наталя – працівники місцевої школи. Щедрим спонсором свята був голова районного осередку партії «Самопоміч» Швець Борис Степанович, який подарував кожній присутній дитині цікаві подарунки. Діти розважались на надувних гірках та батуті безкоштовно, послуги атракціонів оплачено коштами Ворошилівської сільської ради. Різноманітні конкурси – спортивні, рухливі, музичні, мистецькі проводили Бережок Н., Шутак Л., Бродовська В., Яблочнюк І., Чорний А. В конкурсах приймали участь діти різного віку та сімейні команди. Хочеться відмітити сміливість та активність сімейних команд – це Чорні Віталій, Вікторія та їх донечки Аліна та Юлія, а також Кулібаба Руслан, Людмила та їх сини Ярослав та Владислав. Переможці отримували призи та похвальні грамоти. Солодощами і соками пригощала Ворошилівська сільська рада, а смачні бутерброди в якості спонсорської допомоги надало підприємство «Ворошилівські ковбаси». Призи за перемогу і участь у конкурсах надала Ворошилівська сільська рада.

     Все це свято проходило під веселі, запальні звуки музики (звукорежисер Володимир Алексютенко) та пісні артистки ансамблю пісні і танцю «Поділля» Вінницької обласної філармонії незрівняної Бережок Анастасії. Свято вдалося веселим і радісним, легким і безтурботним, як саме дитинство.

       Завідуюча Ворошилівським сільським клубом  Шутак Лариса